Hakkımızda;

Hakkımızda;


1978 yılında inşaat sektöründe faaliyete başladığımızda inşaatın bitim süresi seneleri buluyordu. Bizim de yakından takip ettiğimiz teknolojik gelişmeler bu süreyi kısaltırken Erkoç İnşaatı özel kılan, zamanı etkin kullanarak hedeflenen süreden daha önce projenin sonuçlandırılmasıdır. Firmamız yurt içi ve yurt dışında birçok projede taşeronluk yapmıştır ve yapılan bütün işlerde başarılı olmuştur. 2013 yılından beri İstanbul’un belirli yerlerinde Gayrimenkul-Dekorasyon ve Otomotiv olarak değişik alanlarda da sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam etmektedir.

 Mütahitlik Taşeronluk Ve Dekorasyon

On binlerce metrekare yapıyı kısa zamanda tamamlayabilecek makine parkına, araçlara, inşaat malzemelerine ve ekipmanlara  sahip firmamız Yurt içi ve Yurt  dışının birçok bölgesinde yürüttüğü çalışmalarında birçok projenin tamamlanmasında çalışmıştır.  Özellikle kaba inşaat imalatı sektöründe ekipmanları ve kadrosuyla iddialı olma yönünde adımlar atmaktadır. Firmamızda her türlü müteahhitlik hizmetleri verilmekle beraber  istenildiğinde taşeronluk hizmeti olarak;  Erkoç Yapı; kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan bir üretim ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bunu sağlamak için her bir çalışanımız; işini sahiplenen, sorumluluk alan, inisiyatif kullanabilen, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olan bir anlayışla çalışmaktadır.

 Erkoç Yapı ile güvenli, kaliteli, sorunsuz ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor.

    Emlak ve Gayrimenkul 

Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden Erkoç gayrimenkul , bu ihtiyacı karşılamak amacıyla  konusunda uzman kadrosuyla, farklı fiyat ve özelliklerde geniş portföyü, ücretsiz ve doğru netlikte ekspertiz hizmeti çalışmalarından,  daire, arsa, işyeri alım-satım kiralama  hizmet alanlarımız Küçükçekmece , Cennet mahallesi, Yeni mahalle, Sultan murat, Sefa köy, Gültepe, Fevzi çakmak Mahallesi, Yeşilova Mahallesi ve çevresi  Bakırköy, Florya, Şenlikköy , Yeşilyurt ve çevresi, Çatalca ve Arnavutköy’dür.

 Tapu organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Açıklık , şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdendir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Emek yücedir.

Bir projenin gerçekleştirilmesi yüzlerce insanın emeği ve hünerli elleri ile mümkün olmakta. Emeğin kıymetini bilmek işimizi gerçekten severek yapmamızı sağlıyor.

En iyi yol, kararlı adımlarla atılmış en kestirme yoldur.

Sonuç almak amacıyla üzerinde durduğumuz en önemli konu karar verme sürecidir. Detayları ve olasılıkları büsbütün değerlendirir, karar verir ve en kısa sürede uygulamaya çalışırız.

Bahane değil çözüm üretiyoruz.

Bulunduğumuz sektörün faaliyetlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmamak neredeyse imkansızdır. Ancak önemli olan, sorun karşısında geliştirilecek davranış biçimidir. Bizim için bu davranış biçimi kararlılıkla ulaşılan pratik çözümler üretmeye çalışmaktır.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

İnsanların çoğu disiplinli olmakla asık suratlı olmayı karıştırır. Oysa disiplin, program yapmak ve programa uygun hareket etmektir. Aksi durumda yaşanılan olumsuzluklar sebebiyle yüzler asılır.

Bu yüzden biz güler yüzlüyüz.

HİZMETLERİMİZ;

Kat Karşılığı ve Kentsel Dönüşüm

Villa, Bina ve Fabrika Anahtar Teslim inşaatı

A dan Z ye Dekarosyon ve Tadilat

Merkezi Uydu Sistemi  Kamera sistemleri

Demir İşçiliği ve Beton İşçiliği

Duvar İşçiliği

Sıva İşçiliği

Çevre Düzenlemesi İşi

Gayrimenkul Alım- Satım Kiralama

        2 .El Otomotiv Alım-Satım